Evden Eve Taşıma

Aksaray Evden Eve Taşımacılık

Nasıl Taşınacağım ?

Aksaray ilinde taşınmak istiyorsanız mutlaka bizim ile iletişime geçerek kalite politikamız ve güvenli taşınmanın sizinde hakkınız olduğunu öğreneceksiniz.Deneyimli personellerimiz ile 7 / 24 Hizmetinizdeyiz.

Eşyalarım Zarar Görür mü?

Ürünleriniz zarar görmesin diye özel koruyucu paketleme ekipmanları ve streç ile paketleme yapıyoruz. Eşyalarınız dış etkenlerden ve oluşabilecek tüm hasarlardan korunmuş olur.

Garantili Taşıma Yapıyor musunuz ?

Eşyalarınız tamamen korumamız altındadır.  Özenle paketlendikten sonra yeni evinize kadar bizim güvencemiz altındadır. Oluşan tüm hasar ve kayıplarınız için sizlerin yanındayız. Memnuniyet Garantisi

Asansörlü Taşıma yapıyor musunuz ?

Evlerinizin tamamında Asansör ile taşıma yapıyoruz. Merdiven, Apartman girişi, ve Kapılardan geçerken eşyalarınızın zarar görmesi nedeniyle ürünlerinizi pratik, güvenli ve zarar vermeden araçlarımıza yüklemesini yapıyoruz.

Fiyatlar neye göre belirleniyor ?

Eşya durumunuz, Apartman Katınız ve Yeni evinize olan uzaklık farkları fiyatlarımızı belirler. Bu nedenle eşya durumu, kat durumu, mesafe farklarını bize ilk etapta belirtmelisiniz.

Neden Damla Nakliyat ?

18 Daimi Personelimiz ile Özel Mobilyacı ekibimiz ve ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. % 100 Müşteri Memnuniyeti ilkelerimizden taviz vermeden sizleri güvenle taşıyoruz.

Call Now ButtonEvimi Taşıtmak istiyorum
WhatsApp chat