Aksaray Merkez ve Tüm ilçelerinde Asansörlü Taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Aksaray’da 15 Kata kadar uzanan Araç üstü asansörlerimiz ile güvenli bir şekilde eşyalarınızı taşıyoruz.

Aksaray’da Evden Eve Taşımacılık konusunda son sistem ekipmanlarımız ile sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Türkiye’nin tüm il ilçe kasaba ve köylerine Aksaray’dan Evden Eve İlden ile asansörlü taşımacılık sağlıyoruz.

Damla Evden Eve Nakliyat 2001 yılında kurulan ve 2019 yılında Limited Şirket statüsü kazanan nakliye evden eve ve Lojistik Grubu, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen grupları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Aksaray Damla Nakliyat ayrıca; Evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere, ulaştırma, bilişim ve danışmanlık çözümleri olmak üzere dört farklı sektörde daha faaliyet göstermektedir. Damla Asansörlü Evden Eve Nakliyat ´in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı vardır. Bu yaklaşım, sadece maddi kazanımlarla değil, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilinciyle iç içe gelişmektedir. Damla Nakliyat, yine bu bilinç çerçevesinde özellikle çocuk gelişimi, eğitim, çevre, kültür-sanat ve spor alanlarına odaklanan çeşitli kurumsal sosyal sorumluluk ve sponsorluk projelerini hayata geçirmektedir.

Aksaray Evden Eve Nakliyat ve Lojistik  1 ana hizmet şirketi, 3 hizmet markası ve 60’ın üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunmaktadır.

Aksaray’ın en çok tercih edilen ve en çok ev taşıyan firması olmanın gururu, güvenli bir evden eve nakliye firması olarak sizlere değer veriyoruz ve evlerinizi güvenle taşıyoruz.

Evden Eve Taşımacılık – Damla Evden Eve Taşımacılık – Aksaray Evden Eve Taşımacılık – Aksaray Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Call Now ButtonEvimi Taşıtmak istiyorum
WhatsApp chat